O nas

Krakowski Holding Komunalny S.A. poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko Energetyk zmianowy

Miejsce pracy: Krakowski Holding komunalny S.A. w Krakowie

Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów

 Oczekiwania:

  • wykształcenie -  minimum średnie techniczne z zakresu energetyki mechaniki
  • min. 5-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w energetyce zawodowej lub w firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość działania i konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji  w tym ich konstrukcji, użycia, naprawy i konserwacji,
  • uprawnienia SEP kat. E, grupa 2 w pełnym zakresie,
  • praktyczna umiejętność naprawy urządzeń energetycznych i mechanicznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność analizy i syntezy informacji
  • umiejętność dokonywania szybkiej oceny sytuacji i podejmowania zdecydowanych działań naprawczych
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • łatwość komunikowania się w zakresie zagadnień technicznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • biegła znajomość języka polskiego.

Zakres zadań:

  • prowadzenie procesów technologicznych oraz nadzór nad wszystkimi obiektami i urządzeniami energetycznymi instalacji ZTPO
  • diagnozowanie nieprawidłowości w działaniu urządzeń, ustalanie ich przyczyn i wskazanie sposobu likwidacji nieprawidłowości oraz wykonywanie napraw i remontów,
  • nadzór oraz sterowanie instalacjami/urządzeniami z systemu DCS,
  • nadzór  nad regulacją/ naprawą urządzeń,

◦          zapewnienie właściwych parametrów technologicznych procesów:

◦          spalania odpadów komunalnych

◦          produkcji pary świeżej

◦          oczyszczania spalin i emisji do atmosfery

◦          pomocniczych dla ww. instalacji

  • ocena konieczności zaangażowania serwisu zewnętrznego, jako wsparcia przy regulacji/ naprawie urządzeń
  • kontrolowanie pracy urządzeń i instalacji przynależnych do kotłów i instalacji oczyszczania spalin.

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

w terminie do 22 stycznia 2018 r. na adres: biuro@khk.krakow.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pliki do pobrania
ogloszenie energetyk KHK 2017