O nas

Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko Operator procesu technologicznego

Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko

 Operator procesu technologicznego

Miejsce pracy: Krakowski Holding komunalny S.A. w Krakowie

Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów

Oczekiwania:

  • wykształcenie - minimum zawodowe techniczne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • sumienność , zdolność do pracy w zespole,
  • zdolność do wykonywania pracy fizycznej i w hałasie,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • preferowane: posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych oraz uprawnień SEP kat. E.

Zakres zadań:

  • obsługa systemu separacji elementów nadgabarytowych,
  • nadzór nad pracą systemu transportu żużla,
  • nadzór nad pracą urządzeń technologicznych,
  • wykonywane czynności związanych z prowadzeniem procesu technologicznego, przeglądów, czynności konserwacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji ruchowej.

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

w terminie do 19 stycznia 2018 r. na adres: biuro@khk.krakow.pl

 Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pliki do pobrania
Oferta pracy