Aktualności

Rusza 23 edycja badań społecznych

Usługi komunalne w opiniach i budżetach mieszkańców Krakowa – to zakres merytoryczny badań społecznych, które zostaną przeprowadzone na zlecenie Krakowskiego Holdingu Komunalnego S.A. Głównym celem badania jest poznanie opinii mieszkańców Krakowa na temat jakości usług świadczonych przez spółki miejskie. Ankieterzy Biura Badań Społecznych Obserwator zapukają do drzwi krakowian już w najbliższych dniach.

 

- Głos mieszkańców jest dla władz miasta bardzo ważny, bo to oni są odbiorcami świadczonych przez spółki komunalne usług. Dlatego postanowiliśmy już po raz 23 przystąpić do przeprowadzenia badań – mówi Marcin Kandefer, członek Zarządu KHK SA odpowiedzialny m. in. za realizację tego projektu.

 

Warto przypomnieć, że zadawane przez ankieterów pytania dotyczyły będą zagadnień związanych z usługami komunalnymi świadczonymi przez WMK S.A., MPK S.A., MPEC S.A., MPO Sp. z o.o. i KHK S.A. Należą do nich: dostarczanie wody, odprowadzanie ścieków, komunikacja miejska, ogrzewanie z sieci miejskiej oraz gospodarka odpadami.