Aktualności

Aktualności

31.01.2023

Rekrutacja

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

  • SPECJALISTA ELEKTRYK OPERATOR
  • ZASTĘPCA DYREKTORA BIURA DS. FUNDUSZY EUROPEJSKICH I WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ
  • SPECJALISTA DS TECHNICZNYCH

SZCZEGÓŁY.


27.01.2023

X jubileuszowa edycja budżetu obywatelskiego

38 milionów złotych zaplanowano na projekty w ramach jubileuszowej X edycji budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy będą mogli składać swoje propozycje już od 1 lutego do 2 marca. To okazja, aby nie tylko zmieniać swoje otoczenie, ale także by realizować nietuzinkowe pomysły wspólnie z sąsiadami.


13.01.2023

KHK S.A. dzieli się doświadczeniem

11 stycznia Jakub Bator, członek Zarządu KHK S.A. wziął udział w spotkaniu podsumowującym nabór wniosków do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu „Racjonalna gospodarka odpadami”. W trakcie spotkania z mediami przedstawiciele NFOŚiGW oraz zaproszeni goście odpowiadali na pytania dziennikarzy i dzielili się swoją wiedzą ekspercką.


12.12.2022

KHK S.A. Liderem 3W

Kapituła II Kongresu 3W: Woda, Wodór, Węgiel przyznała Krakowskiemu Holdingowi Komunalnemu S.A. nagrodę Lidera 3W w kategorii administracja publiczna.


25.11.2022

Krakowski Holding Komunalny wśród najlepszych w Polsce

W corocznym rankingu dziennika „Rzeczpospolita” Krakowski Holding Komunalny SA znalazł się wśród największych przedsiębiorstw w Polsce. Ranking obejmujący również grupy kapitałowe, zatytułowany „Lista 500” to jedno z najbardziej prestiżowych zestawień publikowanych nieprzerwanie od 1999 roku.


16.11.2022

KHK na Polskim Kongresie Przedsiębiorczości

14-15 listopada pod hasłem „Rozwój-nowoczesność-przyszłość” odbył się Polski Kongres Przedsiębiorczości. To już 9. edycja tego wydarzenia.


20.10.2022

Porozumienie KHK S.A. z Uniwersytetem Jagiellońskim

19 października w podpisano porozumienie pomiędzy Krakowskim Holdingiem Komunalnym S.A. a Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie w sprawie przystąpienia uczelni do Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej.


12.10.2022

Głosujmy w Budżecie Obywatelskim!

Do 14 października można głosować na projekty zgłoszone w IX edycji budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy mają już niewiele czasu aby wybrać najciekawsze projekty miejskie i dzielnicowe.


11.10.2022

Oszuści podszywają się pod Ekospalarnię

W ostatnim czasie w Internecie zaobserwować można wiele przypadków prób wyłudzeń na tzw. „inwestycje”. Tym razem cyberprzestępcy w celu uwiarygodnienia swoich zamierzeń bezprawnie wykorzystali logotyp oraz zdjęcie przedstawiające Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie.


10.10.2022

5. Dzień Otwarty Ekospalarni za nami!

Pierwszy raz od rozpoczęcia pandemii COVID-19 zaprosiliśmy Krakowian do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów. Blisko 1000 osób odwiedziło budynek naszego zakładu – najmłodsi i nieco starsi przemierzyli z nami ścieżkę edukacyjną i zapoznali się procesem powstawania ciepła i prądu z odpadów. Pogoda i nastroje dopisały!