Aktualności

Zakończenie lata na plaży

W niedzielę, 10 września miejskie spółki komunalne: KHK SA, MPK SA, MPEC SA i MPWiK SA oraz MPO sp. z o. o. wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej zorganizowały piknik na zakończenie lata na plaży miejskiej pod hasłem: „Wspólnie dbamy o Kraków”. Na uczestników imprezy czekały liczne darmowe atrakcje. Na plaży miejskiej na Bulwarze Kurlandzkim w okolicy mostu Kotlarskiego pojawiły się tłumy krakowian, tych młodszych i tych starszych, którzy z przyjemnością skorzystali z wielu przygotowanych dla nich aktywności.

Dmuchana ścianka wspinaczkowa, piłkarzyki, zabawy sprawnościowe, warsztaty kuglarskie, gry zespołowe, warsztaty z pierwszej pomocy – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez miejskie spółki komunalne na bulwarze Kurlandzkim podczas wrześniowego, niedzielnego popołudnia.  

Miłośników dobrego kina organizatorzy imprezy zaprosili na projekcje filmów: bajki dla najmłodszych pt. „Rodzinka nie z tej ziemi”, jak i – wieczorową porą –komedię romantyczną, która niejednemu przypadnie do gustu.

Amatorów muzyki przez cały dzień zabawiał będzie profesjonalny DJ. Punktem kulminacyjnym i główną atrakcją był teatr ognia na plaży – po zapadnięciu zmroku uczestnicy imprezy byli świadkami spektaklu, który połączył w sobie przejmującą muzykę i taniec z ogniem.

Na miłe zakończenie pikniku odbył się seans filmowy - „Listy do Julii” z Amandą Seyfried, Vanessą Redgrave i Christopherem Eganem w rolach głównych. A to wszystko pod krakowskim niebem, na przystani na plaży.

 

 

 

Zakończenie lata