Szkolenia

„Gospodarka nieruchomościami”

Adres:
Kraków, Centrum konferencyjne MPK S.A., ul. J. Brożka 3, parter, sala nr 1.
Trener:

Adam Kudyk - prowadzący szkolenia z zakresu prawa i obrotu nieruchomościami Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, prawnik i pośrednik z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa obrotu nieruchomościami, doświadczony trener i wykładowca dla grup zawodowych związanych z rynkiem nieruchomości; były członek Komisji Odpowiedzialności Zawodowej przy Ministerstwie Infrastruktury; specjalizacja w zakresie umów: sprzedaży, najmu, dzierżawy i innych związanych z obrotem nieruchomościami, postępowań prawnych związanych z regulacją stanów prawnych nieruchomości i innych zagadnień z dziedziny nieruchomości oraz obsługi firm deweloperskich i zagranicznych inwestorów. Były wspólnik Kancelarii Prawnej i Obrotu Nieruchomościami „Czernecki – Kudyk” s.c. w Krakowie, obecnie właściciel Firmy Adam Kudyk Consulting Nieruchomości, związany z rynkiem nieruchomości od 1994 r., nr licencji 221, autor publikacji prasowych i licznych opinii i komentarzy z branży nieruchomości.

 

Termin:
28 lut 2018 08:00-15:00
Opis szkolenia:
  1. Podstawowe pojęcia prawne związane z gospodarką nieruchomościami.
  2. Źródła informacji o nieruchomościach.
  3. Ustawa o gospodarce nieruchomościami. Aspekty praktyczne stosowania ustawy o gospodarce nieruchomościami.
  4. Cywilnoprawne formy władztwa nad nieruchomością – charakterystyka, zakres, wybrane orzecznictwo.
  5. Umowa cywilnoprawna najmu, dzierżawy i użyczenia. Aspekty praktyczne konstruowania umów dotyczących nieruchomości publicznych.
  6. Nieruchomość jako przedmiot ograniczonych praw rzeczowych.
  7. Zarządzanie nieruchomością – podstawy prawne, zakres obowiązków, aspekty praktyczne. Zarząd statutowy i trwały zarząd.
Warunki uczestnictwa:

Warunki uczestnictwa:

Koszt udziału w szkoleniu dla jednej osoby to 360 zł netto (tj. 442,80 zł brutto w tym 23% VAT) i obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu oraz wyżywienie.

Nasze szkolenia objęte są normą ISO 9001:2008.

Termin nadsyłania zgłoszeń:
19.02.2018
 

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu


Lista uczestników